o mnieKilka lat temu dbając o swoje zdrowie biegałam do lekarza z każdą przypadłości. Brałam lekarstwa nie zastanawiając się nad ich skutkami ubocznymi. Żaden lekarz nie informował mnie o tym. Niestety mój organizm miał inne zdanie na ten temat i z czasem zaczynałam czuć się coraz gorzej. Kolejne pigułki nie rozwiązywały moich problemów zdrowotnych. Zniechęcona współczesnym leczeniem rozpoczęłam poszukiwania innych rozwiązań. Zwróciłam się w kierunku natury a moje zdrowie zaczęło się poprawiać. Dolegliwości, z którymi się borykałam kilka lat nagle ustąpiły. Powróciła energia, minęło zmęczenie. Ja i mój organizm zaczęliśmy się rozumieć. Od kilku lat z powodzeniem stosuję w mojej rodzinie naturalne „leki”. 

Kilka miesięcy temu odkryłam olejki terapeutyczne dōTERRA i jestem nimi oczarowana. Stosuje się je do naturalnego leczenia zamiast chemicznych lekarstw. Działają bardzo szybko a przy tym są bezpieczne i nie mają skutków ubocznych. I chociaż w Polsce są jeszcze mało znane, to na świecie ludzie stosują je od lat. W moim domu  używamy tylko i wyłącznie najwyższej klasy olejki terapeutyczne. Wiem, że takie olejki są dla mnie i moich dzieci w 100% bezpieczne. Olejki to brakujące ogniwo, jakiego szukałam :)

Wszystkie informacje zawarte na niniejszej stronie mają charakter informacyjny. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe stosowanie. Każdy, kto cierpi z powodu jakiejkolwiek choroby powinien zasięgnąć porady lekarza.